در حال بارگزاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
دسته بندی
  بسته
  خبرخوان

  نوشته های وبلاگ  "2020"  از "خرداد"

  جزییات حذف مالیات شرکت‌هایی که می‌خواهند بورسی شوند
  0 جزییات حذف مالیات شرکت‌هایی که می‌خواهند بورسی شوند
  نایب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار جزییات حذف مالیات شرکت‌هایی که می‌خواهند بورسی شوند را تشریح کرد. حسن امیری با اشاره به تسهیل فرایند پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه، اظهار کرد: ماده‌ای در قانون مالیات‌ها وجود دارد که می‌تواند مالیات قطعی شده یک شرکت را عطف به ماسبق کند. این مصوبه کمک می‌کند که عطف به ما سبق شدن پرونده‌های قطعی شده مالیاتی دیگر اتفاق نیافتد. وی با تاکید بر اینکه موضوع حسابرسی مطرح نیست، توضیح داد: به عبارت دیگر اگر یک پرونده مالیاتی قطعی شده‌ای وجود داشته باشد، دیگر ممیز به آن ورود پیدا نمی‌کند. همه اطلاعات سنوات گذشته شرکتی که در بازار سرمایه پذیرش می‌شود، روی کدال قرار می‌گیرد و منتشر می‌شود. طبق تصمیم جدید اگر پرونده‌های قطعی شده‌ای وجود داشته باشد دیگر ممیز مالیاتی به آن ورود پیدا نمی‌کند. بر اساس این گزارش، پیش از این اعلام شده بود که برای رفع بنگاه‌هایی که شرایط مالیاتی شفاف و روشنی دارند اما نگران این هستند که اگر وارد بازار سرمایه شوند، زمینه و بهانه‌ای پیدا شود که پرونده مالیاتی سنوات گذشته آنها مورد کالبد شکافی مجدد قرار گیرد، طی مصوبه‌ای که وزارت اقتصاد از شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گرفت و ابلاغ هم شده است، ورود سازمان امور مالیاتی به پرونده‌های سال‌های ماقبل ۱۳۹۸ تمامی شرکت‌هایی که در سال جاری در بورس پذیرش می‌شوند ممنوع شده و این شرکت‌ها فقط بابت صورت مالی سال ۱۳۹۸ خود مالیات خواهند پراخت. همچنین هفته گذشته حسن قالیباف اصل-رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار-با بیان اینکه طبق دستور شورای سران سه قوه، پذیرش شرکت‌ها در بورس تسهیل شد، گفت: برخی شرکت‌ها نگران این موضوع بودند که با ورود به بورس، سازمان مالیاتی گذشته آن‌ها را کنکاش کند. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها از ورود به بورس حذر می‌کردند. بنابراین پیشنهاد شد سازمان مالیاتی گذشته شرکت هایی که سال جاری در بورس پذیرش شدند را تا زمانی که در بورس هستند کنکاش نکنید.
  نانو مواد: فرصت و شانسی جدید برای محافظت از کارکنان در برابر خطرات زیستی
  0 نانو مواد: فرصت و شانسی جدید برای محافظت از کارکنان در برابر خطرات زیستی
  مترجم: مهندس فهیمه رفیعی- کارشناس ارشد مهندسی پلیمر- صنایع رنگ- پژوهشگاه رنگ چکیده: عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی (HAIs: Healthcare- Associated infections) بیانگر یک عارضه تناوبی مربوط به بیماران بستری و کارکنان بیمارستان هاست. در سال های اخیر شواهد علمی قابل توجهی پیرامون نقش سطوح، بخصوص سطوحی که بیماران با آن ها در تماس مستقیم هستند، در انتقال پاتوژن های بیمارستانی، وجود داشته است. بنابراین یافتن اقدام محافظتی برای به حداقل رساندن آلودگی میکروبی در مراکز درمانی و جلوگیری از انتشار باکتری های مقاوم به چند دارو، امری ضروریست. پوشش های ضدمیکروبی فعال شده با نانومواد بر اساس سازوکار عملکرد خود در سه گروه تقسیم بندی می شوند: سطوح آزاد کننده ترکیبات فعال، سطوح از بین برنده تماس و سطوح نچسب. تا به امروز اطلاعات کمی پیرامون اثربخشی پوشش های ضدمیکروبی فعال شده با نانومواد در کاهش احتمال عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی در دسترس بوده است که اکثر مطالعات نیز به نتایج قطعی در مورد اثرات موثر آن ها نرسیده اند. بعلاوه نبود دستورالعمل های استاندارد برای ارزیابی اثرات ضدمیکروبی و داده های ضعیف درباره برهم کنش های بین پوشش های ضدمیکروبی فعال شده با نانو و مواد ضدعفونی کننده، از ورود آن ها به بازار جلوگیری می کند. مطالعات بیش تری برای بررسی خطرات و مزایای پوشش های ضدمیکروبی فعال شده با نانومواد بعنوان اقدام محافظتی جمعی در زمینه مراقبت های بهداشتی مورد نیاز است. مقدمه: مواد فعال شده با نانوذرات تولید گسترده ای داشته و در بخش های مختلفی از انرژی تا دارو، از خودرو تا ساخت و ساز، از کشاورزی و غذا و تا مراقبت های شخصی استفاده می شوند. عمده نگرانی های شغلی مربوط به عوارض جانبی احتمالی آن ها و راهکار های مرتبط برای جلوگیری از کسانی است که در معرض آن ها قرار دارند. ویژگی های جدید مواد در مقیاس نانو می تواند فرصت های جدیدی را برای بهبود شرایط و حمایت از کارکنانی که از طریق توسعه تجهیزات و فناوری های جدید در معرض خطرات روزمره قرار دارند، فراهم می آورد. برای مثال، فناوری نانو در لباس های محافظتی و منسوجات هوشمند کاربرد فراوانی داشت که به دلیل بهبود ویژگی های حرارتی، الکتریکی، مکانیکی و ضدمیکروبی در بهبود تجهیزات محافظتی شخصی استفاده می شد. لباس های مهندسی شده احتمالا می توانند خطر عفونت میکروبی را کاهش دهند، ورقه های نانو سلولزی می توانند به عنوان پانسمان زخم و مواد ترمیمی در پزشکی و در آینده برای توسعه روکش های سترون در جراحی استفاده شوند. در این چارچوب و مطابق با راهبرد اروپایی، توسعه فناوری نانو، افق های جدیدی را در تحقیقات غیر مرسوم گشوده است. ترکیبات ضدمیکروبی منجر به تولید پوشش های ضدمیکروبی می شوند. عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی(HAIs) از شایع ترین عوارض در بیماران بستری با تاثیرات قابل توجه بالینی و اقتصادی هستند. افراد مستعد ابتلا به این عفونت ها، در ابتدا بیماران و سپس پرسنل مراقبت های بهداشتی، دستیاران، کارآموزان و دانشجویان خواهند بود.
  ترموپلاستیک های مهندسی: افزایش قیمت ها در چین
  0 ترموپلاستیک های مهندسی: افزایش قیمت ها در چین
  قیمت های چین تقریبا برای همه مواد در حال افزایش است. به استثنای پلی آمید ۶.۶ و PBT، تمام ترموپلاستیک های مهندسی در بازار چین در ماه مه ۲۰۲۰ نسبت به ماه قبل افزایش قیمت را ثبت کردند. کاهش PA 6.6 و PBT عمدتا به دلیل ادامه تقاضای ضعیف برای این مواد بود. به عنوان مثال، بازار چین فعالیت سفارش قوی از تولید کنندگان کلاه ایمنی موتور سیکلت تجربه کرده است. علاوه بر این، هزینه مواد اولیه نیز افزایش یافته است، که ناشی از افزایش قیمت هر چه بیشتر نفت خام است. برای ماه ژوئن، تقاضا نسبتا به ثبات رسیده و رو به افزایش بوده است.
  صنعت فرش ایران از واردات محصول پرمصرف پلیمری بی‌نیاز می‌شود
  0 صنعت فرش ایران از واردات محصول پرمصرف پلیمری بی‌نیاز می‌شود
  با تمرکز و اولویت گذاری توسعه «پروپیلن محور» پتروشیمی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیش بینی می‌شود با تکمیل و بهره‌برداری دو طرح «آکریلونیتریل» زمینه بی‌نیازی صنعت فرش از واردات الیاف اکریلیک فراهم شود. توسعه «پروپیلن‌محور» به یکی از سیاست‌های کلیدی و محوری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در قالب تحقق دومین و سومین جهش توسعه صنعت پتروشیمی تبدیل شده تا بخشی از افزایش ظرفیت تولید «متانول» با استفاده از دانش و لایسنس ایرانی به «پروپیلن» تبدیل شود. بر این اساس، در کنار برنامه‌ریزی برای ساخت طرح تبدیل متانول به پروپیلن، احداث دو خط لوله انتقال «پروپیلن» در شمال و جنوب کشور هم در دستور کار قرار گرفته است و در این بین هرچند در نگاه اول به نظر می رسد که هدف از توسعه «پروپیلن محور» صنعت پتروشیمی صرفا افزایش تولید محصول پرطرفدار پلی پروپیلن در کشور بوده اما برنامه ریزی متمرکزی با هدف تکمیل هوشمندانه زنجیره ارزش پروپیلن در دستور کار شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار گرفته است. در شرایط فعلی یکی از محصولات وارداتی زنجیره پروپیلن به کشور «آکریلونیتریل» بوده که بخشی از این محصول با هدف تامین واحدهای تولید رزین‌های ABS در پتروشیمی تبریز و قائد بصیر از کشورهای آسیایی وارد شده و به زودی با بهره برداری از واحد جدید ABS پتروشیمی جم حجم واردات این محصول افزایش می یابد. علاوه بر این در صنایع تکمیلی پتروشیمی همچون واحدهای تولیدکننده الیاف اکریلیک، اکریل آمید، نیتریل رابر و ادیپونیتریل هم به شدت به تامین و واردات آکریلونیتریل نیاز دارند. در این راستا، همزمان با ساخت پتروشیمی ارگ در «ماهشهر» با هدف تولید سالانه حدود ۱۰۰ هزار تن آکریلونیتریل که تکمیل کننده زنجیره پروپیلن است با اتصال پتروشیمی تبریز به خط اتیلن غرب ساخت یک واحد جدید آکریلونیتریل هم در این مجتمع پتروشیمی در دستور کار قرار گرفته است. پتروشیمی تبریز با تشریح برنامه های جدید توسعه ای یکی از طرح های آتی این مجتمع پتروشیمیایی را احداث یک واحد جدید ۱۰۶ هزار تنی آکریلونیتریل عنوان کرده که با ساخت آن عملا احداث دو واحد تولید این محصول پتروشیمی در کشور آغاز می شود که می تواند علاوه بر تامین کامل نیازهای داخلی، کشور را به صادرکنندگان این محصول تکمیل کننده زنجیره پروپیلن‌ها هم تبدیل کند. از سوی دیگر باید به این نکته هم تاکید شود با توسعه ساخت و توسعه صنایع فرش در کشور یکی از محصولات مورد نیاز صنعت فرش، الیاف اکریلیک بوده که از محصولات زنجیره اکریلونیتریل است.
  BASF حال خوشی ندارد/ کاهش رتبه اعتباری غول صنایع شیمیایی دنیا
  0 BASF حال خوشی ندارد/ کاهش رتبه اعتباری غول صنایع شیمیایی دنیا
  رتبه اعتباری شرکت تولیدکننده محصولات شیمیایی و پتروشیمی BASF در پی شرایط پیش آمده برای بازار محصولات پتروشیمی این شرکت آلمانی و چشم‌انداز مالی در سال آینده، با کاهش روبه‌رو شد. به گزارش نیپنا به نقل از آی‌سی‌آی‌اس موسسه اعتبارسنجی مودیز اعلام کرد که رتبه اعتباری شرکت آلمان BASF را به دلیل شرایط بازارهای صنایع پتروشیمی و پلاستیک و چشم‌انداز درآمدها و شرایط مالی در سال آینده میلادی کاهش داده است. مودیز رتبه اعتباری بدهی این شرکت آلمانی تولیدکننده محصولات شیمیایی را از A2 به A3 تنزل داده است، هنوز از نظر سرمایه‌گذاری در زمان ورود به بحران شیوع ویروس همه‌گیری جهانی کرونا، معیارها و شرایط باسف ضعیف نبوده است. این موسسه اعتبارسنجی آمریکایی افزود: با توجه به پیش‌بینی‌ها برای حاشیه سود سال ۲۰۲۱ میلادی، BASF در مسیر حفظ رتبه اعتباری خود قرار ندارد. بدهی‌های این شرکت آلمانی پیش از کسر سود، مالیات، کاهش قیمت و استهلاک از درآمدها روی رتبه ۳.۷ (۳x) می‌ماند، که نسبت به رقم برآورد شده ۴.۵x در سال جاری میلادی کاهش نشان می‌دهد اما این شرایط در حالی رخ می‌دهد که یک تغییر پیش‌بینی شده به سمت جریان نقدی آزاد مفنی در پی تلاش برای رشد در آسیا و توسعه تولید بخش مواد باطری، در راه است. بر اساس این گزارش ، پیش از آنکه ویروس کرونا به اروپا برسد مارتین بوردرمولر، مدیرعامل BASF گفته بود این شرکت انتظار دارد تا سال ۲۰۲۴ میلادی ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو در اولویت‌های رشد خود سرمایه‌گذاری کند که پیش‌بینی شده ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورو برای توسعه سایت ورباند در گواندونگ چین اختصاص یابد، ان واحد قرار استبه رقیب لادویگشافن، ستاد مرکزی آلمان، بدل شود.
  پلاستیک های پزشکی جدید و تقاضا برای تجهیزات پیشگیری از همه گیری
  0 پلاستیک های پزشکی جدید و تقاضا برای تجهیزات پیشگیری از همه گیری
  تقاضا برای وسایل حفاظت شخصی (PPE) و تجهیزات پزشکی برای تشخیص کووید ۱۹ رو به افزایش است. برای محافظت از انسان ها به ویژه کادر درمانی در مقابل ویروس کرونا بسیاری از شرکت-ها به دنبال راهکارهای جدیدی برای حفاظت در مقابل این ویروس هستند. تا اوایل سال ۲۰۲۰ تعداد کمی از شرکت ها به تولید کالای PPE می پرداختند. ولی امروزه، همچنان که تعداد بیشتری از مراکز تولید بازگشایی می شوند، تقاضا برای ماسک به سرعت در حال افزایش است. برای کاهش فشار وارد بر تامین کنندگان تجهیزات پزشکی، بسیاری از شرکت ها منابع خود را برای تامین تقاضای رو به رشد بازار برای تولیدات بهداشتی تغییر دادند. از دیدگاه کمبود PPE شرکت ElkemSparkSilicones یک ماسک سیلیکونی با عنوان KN95 را تولید کرده است. در این ماسک از آخرین فناوری این شرکت استفاده شده و با سرعت بسیار بالایی تولید می شود. ماسک سیلیکونی که به نام دستگاه تصفیه هوای بدون پودر هم نامیده می شود، از ۵لایه تشکیل شده که می توانند به طور موثری از عبور باکتری ها، قطرات، گرد و غبار و دیگر آلودگی های موجود در هوا جلوگیری کند. بازده فیلتر کردن این ماسک بیش از ۹۵% است. قرارگیری مناسب ماسک بر روی صورت نیز به دلیل انعطاف پذیری بالای این ماسک امکان پذیر است. همچنین بندهای نگهداره ی آن به هیچ عنوان پشت گوش را اذیت نمی کنند. این محصول به دمای بالا مقاوم بوده و تغییر شکل نمی دهد. این ماسک با تعویض فیلتر مجددا قابل استفاده می باشد. در مقابل بیماری کووید ۱۹، شرکت Stratasys پرینت سه بعدی برای طراحی مدل عفونت ریوی را انجام دادند. یکی از شرکای Stratasys در چین به نام Mutilplus در جلوگیری از شیوع این اپیدمی بسیار کمک کرد. فناوری چاپ سه بعدی امکان ایجاد ساختارهای سه بعدی را بر اساس داده های CT ایجاد می کند. در این روش، آلودگی های ریه ی فرد بیمار طی ۵ روز با استفاده از یک چاپگر سه بعدی چاپ می شود. این کار با چاپگر دیجیتال J750 با دقت ۰.۰۱۴ میلی متر انجام می شود. می توان از مواد مختلفی با میزان سختی، شفافیت و رنگ متفاوت در این چاپگر استفاده کرد. مدل های سه بعدی چاپ شده به پزشک کمک می کند بهتر و دقیق تر بیماری و روند تغییرات آن را بررسی کند. همچنین مدل هایی که سریع آماده می شوند و به دست پزشک می رسند مدت زمان انتظار را برای تشخیص و تصمیم گیری در مورد بیماری کاهش می دهند. در طول شیوع بیماری، استفاده از تجهیزات خود مراقبتی افزایش پیدا کرده است. برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری، نیاز است که دستگا ها به طور مکرر تمیز شده و ضدعفونی شود. ولی باید به این موضوع دقت کرد که ضدعفونی کردن های مکرر اثرات زیست محیطی به همراه دارد. فناوری کوپلیمرهای تولیدی در شرکت SABIC’s LNP™️ELCRES™️CRX ویژگی های مواد مورد استفاده برای تولید محصولات حفاظت سلامتی را بهبود بخشیده است. محصول جدید SABIC نه تنها با محیط های خورنده ای مانند الکل، پراکسیدها و ترکیبات حاوی آمین نوع چهارم سازگاری دارد، بلکه عملکرد مکانیکی خوبی نیز از خود نشان می دهد. گرید LNP™️ELCRES™️CRX از این پلیمر خواص بسیار عالی در برابر محیط خورنده ای که مواد ضدعفونی کننده ایجاد می کنند از خود نشان می دهد.
  ساخت کارخانه مخازن بزرگ پلاستیکی و برنامه های اجرای آنها
  0 ساخت کارخانه مخازن بزرگ پلاستیکی و برنامه های اجرای آنها
  برای تأمین نیاز روزافزون حتی در زمان کرونا، اتو گراف (تنینگن) ۱۲ میلیون یورو در کارخانه دیگری سرمایه گذاری می کند. اولین مرحله از ساخت و ساز برنامه ریزی شده در Neuried آغاز شده است. پس از اتمام مرحله ساخت دوم، این کارخانه باید دارای مساحت ۲۶۰۰۰ متر مربع باشد. طبق گفته مدیرعامل Otto P. Graf، این شرکت در نظر دارد تولید مخازن بزرگ و تصفیه خانه فاضلاب کوچک با انرژی کم مصرف را برای بازار فرانسه در ابتدا با ۶۰ کارمند، در اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز کند. این شرکت متخصص ساخت مخازن پلاستیکی برای استفاده از آب باران، احتباس آب باران و ذخیره آب، در سال ۲۰۱۹، ۱۲۰ میلیون یورو فروش داشته است که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.
  AkzoNobel پوشش ­های پودری خود را برای حفظ بهداشت، بهبود می ­بخشد
  0 AkzoNobel پوشش ­های پودری خود را برای حفظ بهداشت، بهبود می ­بخشد
  افزایش تقاضا برای محصولاتی که می ­توانند به حفظ بهداشت کمک کنند باعث شد شرکت AkzoNobel ویژگی­های ضدمیکروبی را به پوشش­های پودری D1000 و ۲۰۰۰ را اضافه کند. محصولات سری Interpon AM از جمله محصولات ضد میکروبی شرکت هستند که به عنوان پوشش سطوح مراکز بهداشتی مانند بیمارستان­ها و کلینیک­ها مورد استفاده قرار می­ گیرند. از میان این سری از تولیدات Interpon D AM اولین محصولی است که می تواند بر روی سطح داخلی مختلف مانند قاب پنجره ­ها، سقف اتاق، درب­های فلزی و آسانسور مورد استفاده قرار بگیرد. دانیل ولد، مدیر تجارت پوشش­های پودری AkzoNobel می گوید: “تاکید بیشتر مشتریان بر روی حفظ بهداشت به این معنی­ست که ما باید راه­های بیشتری برای حفاظت افراد در برابر آلودگی­ها پیدا کنیم و به هم برای رعایت بهتر و بیشتر بهداشت در محیط کار و زندگی کمک کنیم. Interpon D AM راهکاری مناسب برای حفظ بهداشت سطوح ساختمانی­ست و تاثیرگذاری طولانی و عملکرد بسیار خوبی دارد.” یکی دیگر از موضوعات مهم در زمینه­ ی تولید پوشش­های ضدمیکروبی، حفظ ویژگی­های مکانیکی، پایداری و ظاهری پوشش مانند ظاهر فلزی، بافت درشت و یا ریز سطح است که باید پس از اضافه کردن خاصیت ضدمیکروبی به پوشش همچنان پابرجا باشد. همه­ی این­ها مواردی است که باید در مورد هر محصول جدید که به تناسب نیاز مشتریان تولید می­ شود، در نظر گرفته شود. همچنین استفاده از تکنولوژی ضد میکروبی BioCote® در محصول Interpon D AM موجب شده است سطح ماندگاری بهتری داشته باشد و پوشش برای مدت طولانی ­تری خاصیت ضد میکروبی خود را حفظ کند. استفاده از این تکنولوژی باعث شده است ۹۹.۹۹% از میکروب­های موجود بر روی سطح از بین بروند. BioCote® یک شرکت تامین کننده­ی محلول­های ضد میکروبی است که بیش از ۲۵سال در زمینه­ی تولید این محصولات تجربه دارد.
  تصویب افزایش قیمت تایر، علی الحساب ۳۰ درصد
  0 تصویب افزایش قیمت تایر، علی الحساب ۳۰ درصد
  رئیس سازمان حمایت، از تصویب قیمت لاستیک در جلسه روز گذشته ستادتنظیم بازار به صورت علی الحساب ۳۰درصد خبرداد و گفت: طرح نظارت ویژه بر بازار لوازم خانگی در همه استانها از امروز شروع خواهد شد. عباس تابش در خصوص بررسی افزایش قیمت لاستیک در جلسه روز گذشته ستاد تنظیم بازار، اظهار داشت: پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی قیمت لاستیک در جلسه بررسی و مصوب شد به صورت علی الحساب این افرایش اعمال شود. وی ادامه داد: تولیدکنندگانی که معتقدند هزینه تمام شده آنها بیش از این رقم است، باید مستندات و صورت های مالی خود را ارائه کند و پس از بررسی در صورت تأیید، مجوز لازم صادر خواهد شد. رئیس سازمان حمایت گفت: برخی از تولیدکنندگان مستنداتی را ارائه کرده اند ولی کافی نیست، ولی با توجه به اینکه حقوق مصرف کننده از طریق تولید کافی تأمین می شود، برای حمایت از تولید کننده، اگر مستندات قابل قبول ارائه کنند، بررسی و مجوز لازم صادر می شود.
  شروع ساخت و ساز برای بزرگترین سرمایه گذاری BASF تا امروز!
  0 شروع ساخت و ساز برای بزرگترین سرمایه گذاری BASF تا امروز!
  در تاریخ ۳۰ مه ۲۰۲۰ ، BASF ساخت اولین کاخانه ها را در سایت جدید Verbund در ژانجیانگ در استان گوانگدونگ چین آغاز کرد. محصول اصلی این واخدها، پلاستیک های مهندسی و پلی اورتان ترموپلاستیک (TPU) است. بهره برداری از سایت جدید Verbund توسط شرکت فرعی BASF، BASF Integrated Site (BIG) انجام می شود. ظرفیت های جدید در درجه اول برای افزایش تقاضای مشتریان در صنعت خودرو، الکترونیک و NEV (وسایل نقلیه جدید انرژی) برای ترکیبات پلی آمید و PBT در نظر گرفته شده است. با برآورد کل سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد دلار (۸.۹۶ میلیارد یورو) ، سایت Verbund در گوانگدونگ بزرگترین سرمایه گذاری BASF تاکنون است. وقتی این سایت تکمیل شود، این مکان بعد از لودویگزهافن آلمان و آنتورپ بلژیک، سومین مرکز تولید بزرگ BASF در سراسر جهان خواهد بود. پیش بینی می شود کل سایت Verbund تا سال ۲۰۳۰ تکمیل شود.
  خانه
  دسته ها
  جستجو
  0 سبد
  پروفایل
  بیشتر
  تماس
  دسته بندی ها
  مواد شیمیایی
  آرایشی,بهداشتی وسلامت
  خاک، کود و آفت کش
  ابزار و تجهیزات صنعتی
  رنگ، رزین و ساختمان
  تجهیزات آزمایشگاهی
  بازگشت به بالا