بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

قوانین و مقررات سایت مرکز شیمی ایران


قوانین و مقررات استفاده از خدمات مرکز شیمی ایران به شرح زیر می باشد. توصیه می شود قبل از سفارش کالا یا خدمات این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی سایت

مرکز شیمی ایران در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه کاربران نیز ملزم به پایبندی به این قوانین هستند.

ثبت نام و سفارش کالا و خدمات در سایت مرکز شیمی ایران به معنای آگاهی از قوانین و مقررات مرکز شیمی ایران و پذیرش آن از سوی کاربر می باشد.

مقررات مربوط به سفارش کالا

 1. کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد کند. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.
 2. کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ سفارش خود را لغو کند
 3. سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر سفارش توسط مدیریت مرکز شیمی ایران لغو شده و مبلغ پرداختی به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.
 4. بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد.
 5. کاربر می تواند در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده ظرف مدت 7 روز کاری از زمان دریافت سفارش نسبت به اعلام نارضایتی و بازگشت محصول اقدام کند. در این حالت بعد از دریافت کالای برگشتی هزینه آن به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.در خصوص مواد شیمیائی ارسال نامه تائیدیه آزمایشگاه دانشگاه و یا شرکت خریدار الزامی می باشد.
 6. کاربر در صورت تمایل به عودت کالا باید در نحوه بازگرداندن کالا دقت کند تا کالا سالم به دفتر مرکز شیمی ایران برسد. برای این منظور توصیه می شود از خدمات شرکت پست یا باربری های مطمئن استفاده کنید.
 7. هزینه ارسال پستی یا هزینه باربری در زمان عودت کالا به عهده کاربر می باشد.

مقررات مالی :

 1. مبلغ موجودی اعتبار حساب کاربری غیر قابل برداشت است و کاربر تنها برای خرید کالا و خدمات از مرکز شیمی ایران می تواند از آن استفاده کند.
 2. مبالغ ثبت شده در اعتبار حساب کاربری که مربوط به انصراف از سفارش و یا عودت کالا باشند از این قاعده مستثنی هستند و کاربر می تواند در هر زمان درخواست کند تا مبلغ از حساب کاربری وی کسر و به حساب بانکی وی واریز شود.
 3. کلیه واریز ها در این روش با استفاده از حواله پایا و در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست انجام خواهد شد

ثبت پردازش و ارسال سفارش :

 1. سفارشاتی که تا ساعت 16 هر روز ثبت شوند حداکثر بعد از 1 روز کاری آماده ارسال می گردند و مدت زمان تحویل به مشتری در تهران همان روز و در صورت ارسال از طریق باربری و یا پست حداکثر 2 روزکاری می باشد.ضمنا سفارشات روز چهارشنبه و پنج شنبه در صورت موجود انبار نبودن , در اولین روز کاری هفته بعد آماده ارسال می گردد.
 2. هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد که با توجه به آدرس تحویل مشتری در سایت اعلام می گردد
 3. در صورت نیاز جهت هماهنگی برای ارسال سفارشات با حجم بالاتر مشتریان محترم می توانند با شماره های موجود در بخش ارتباط با ما سایت مرکز شیمی ایران تماس حاصل نمایند.
برند های موجود در سایت