بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

    آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
    تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
    تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
    Info@cciran.com
    شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

کود مایع آلی با پتاسیم 40 درصد

Organic liquid fertilizer 40% potassium

کدکالا : SFC-FER-14 | برند : Septa | دسته بندی : کود | راهنمای گرید

        گرید:  
بسته بندی: 

79,000 تومان

مزیت مصرف:

کود مایع آلی با پتاسیم 40 درصد، پتاسیم از عناصر ضروری و پرمصرف برای گیاهان است که در باز و بسته شدن روزنه ها، تجمع و انتقال قندها، افزایش کارایی مصرف آب و فعال شدن بسیاری از آنزیم های گیاهی نقش دارد. پتاسیم موجب افزایش قند در گیاهان ریشه ای و انگور، افزایش کیفیت، طعم و مزه میوه ها، افزایش روغن در گیاهان روغنی، درشتی محصولات میوه ای و پیازی و همچنین افزایش تعداد غده در سیب زمینی می شود. کود مایع آلی پتاسیم 40 درصد با دارا بودن pH نزدیک به خنثی و ماده آلی بالا، از بهترین نمونه های کود پتاسیم است که به دلیل این ویژگی های خاص، پتاسیم آن به راحتی جذب می شود. این محصول قابلیت مصرف در انواع روش ها و درانواع اقلیم ها را دارد و در انواع محصولات کشاورزی قابل استفاده است.

از این کود می توان به منظور رنگ گیری و طعم گیری میوه، غده دهی، پیازدهی، درشتی محصولات و در زمان کمبود پتاسیم استفاده کرد.

 

میزان مصرف:

میزان مصرف به منظور محلول پاشی ۱۰۰ تا ۲۰۰ سی سی در ۱۰۰ لیتر آب و برای آبیاری ۲-۳ لیتر در هکتار است.

 

خرید کود مایع آلی با پتاسیم 40 درصد :

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواندکود مایع آلی با پتاسیم 40 درصد را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب از تامین کنندگان معتبر به کلیه خریداران در سراسر کشور تحویل نماید.

مشخصات فنی :
جنس

مایع

تهیه شده از مواد

شیمیایی

مناسب برای

کلیه گیاهان زراعی،باغی (درختان میوه) و گلخانه

جهت افزایش قند در گیاهان ریشه ایی و انگور، به منظور رنگ گیری و طعم گیری میوه، غده دهی و پیاز دهی

نوع بسته بندی

بطری

بو

ندارد

سایر مشخصات

برند های موجود در سایت