بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

کود جامد کامل 36-12-12

Complete 12-12-36 Solid Fertilizer

کدکالا : SFC-FER-3 | برند : Septa | دسته بندی : کود | راهنمای گرید

        گرید:  
بسته بندی: 

33,580 تومان

مزیت مصرف:

کود پودری کامل TE+12-12-36 حاوی عناصر پرمصرف و کم مصرف با غلظت بالایی از پتاسیم است. پتاسیم از عناصر پرمصرف و ضروری برای گیاهان است که در باز و بسته شدن روزنه ها ، تجمع و انتقال قندها و افزایش کارایی جذب آب ، نقش داشته و سبب فعال شدن بسیاری از آنزیم های گیاهی می شود. کود پودری کامل TE+12-12-36 یکی از بهترین کودهای موجود در بازار با ترکیبی متعادل و بی نظیر است.

 

 • کود پودری کامل TE+12-12-36 می تواند سبب درشتی محصول، بهبود طعم و رنگ، افزایش مقاومت گیاهان در برابر تنش، افزایش اندازه پیازها و افزایش تعداد غده در سیب زمینی شود و از همین رو مصرف بسیار بالایی دارد.
 • کود پودری کامل TE+12-12-36 با داشتن عناصر کلاته و حلالیت کامل؛ از طریق محلول پاشی برگی، سیستمهای نوین آبیاری و روشهای سنتی، قابل استفاده است.
 • کود پودری کامل TE+12-12-36 فاقد فلزات سنگین و سایر عناصر مضر برای سلامت انسان و محیط زیست است.
 • کود پودری کامل TE+12-12-36 قابل اختلاط با اکثر کودها و سموم کشاورزی است ولی توصیه می شود قبل از استفاده، محلول در حجم کم تهیه شده و آزمایش گردد.

میزان مصرف:

مقدار و زمان مصرف مقدار دقیق مصرف بر اساس نظر کارشناس و پس از بررسی خاک و گیاه تعیین می گردد. بطور عمومی مقدار مصرف به منظور محلول پاشی ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم در ۱۰۰ لیتر آب و برای آبیاری ۶ تا ۱۰ کیلوگرم در هکتار است.

در درختان میوه، همزمان با مراحل ابتدایی تشکیل میوه، از کود پودری کامل TE+12-12-36 استفاده می شود و مصرف آن بسته به شرایط میتواند تا پایان فصل تکرار شود. از این کود می توان در مراحل رنگ گیری و طعم گیری میوه، غده دهی، پیاز دهی، رفع آثار تنش کم آبی و در زمان کمبود عنصر پتاسیم، استفاده کرد.

 

خرید کود کامل 36-12-12 :

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواند کود کامل 36-12-12 را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب از تامین کنندگان معتبر به کلیه خریداران در سراسر کشور تحویل نماید.

 

مشخصات فنی :
جنس

جامد

تهیه شده از مواد

شیمیایی

مناسب برای

کلیه محصولات زراعی، باغی و گلخانه ایی  و برای تجمع وانتقال قندها و افزایش کارایی جذب آب 

نوع بسته بندی

جعبه مقوایی، پاکت پلاستیکی

بو

ندارد

سایر مشخصات

برند های موجود در سایت