بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

    آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
    تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
    تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
    Info@cciran.com
    شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

کود آهن کلاته 6 درصد

6% Chelated iron fertilizer

کدکالا : SFC-FER-27 | برند : Ghoncheh | دسته بندی : کود | راهنمای گرید

        گرید:  
بسته بندی: 

139,700 تومان

مزیت مصرف:

کود آهن کلاته ۶ درصد با روش ساخت جدید، در pH های متفاوت و قلیایی پایدار بوده و با دانه بندی مناسب خود از طریق ریشه گیاهان جذب می شود. این محصول با قابلیت حلالیت مناسب در انواع روشهای آبیاری قطره ایی و غرقابی قابل استفاده است و حتی قابلیت استفاده به صورت خاک مصرف را نیز دارد. این محصول نیاز گیاهان شما را به آهن برطرف کرده و سبب سرسبزی، شادابی، افزایش عملکرد و بهبود کیفیت محصولات می گردد.

 

میزان مصرف:

کود آهن کلاته ۶ درصد را می توان در تمامی مراحل رشد گیاه، بخصوص در مواردی که گیاه دچار کمبود آهن شده و زردی بین رگبرگی مشخص است، به صورت آبیاری استفاده کرد.

 توصیه می شود در طول فصل، استفاده از این محصول ۴ بار تکرار شود. با توجه به نوع گیاه، مرحله رشد و شدت کمبود، میزان دقیق مصرف با نظر کارشناسان کشاورزی تعیین می گردد ولی به طور عمومی میزان مصرف برای آبیاری ۳ الی ۵ کیلوگرم در هکتار و یا ۲۰ تا ۵۰ گرم به ازای هر درخت است.

خرید کود آهن کلاته 6 درصد :

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواند کود آهن کلاته 6 درصد را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب از تامین کنندگان معتبر به کلیه خریداران در سراسر کشور تحویل نماید.

 

مشخصات فنی :
جنس

جامد

تهیه شده از مواد

شیمیایی

مناسب برای

همه گیاهان

جهت رفع کمبود آهن گیاه در تمامی مراحل رشد و از بین بردن رنگ زردی بین رگبرگی

نوع بسته بندی

جعبه مقوایی

بو

ندارد

سایر مشخصات

---

برند های موجود در سایت