بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

استات مس

Cupric acetate

کدکالا : RM-ACE-6 | برند : cciran | دسته بندی : استات ها | راهنمای گرید

        گرید:  
بسته بندی: 

لطفا تماس بگیرید
(لطفا برای خرید و اطلاع از قیمت و موجودی گرید صنعتی این محصول، با کارشناسان فروش تماس بگیرید)

استات مس یک ترکیب شیمیایی معدنی با کریستال های آبی تیره یکدست و فرمول شیمایی Cu(CH3COO)است. استات مس هیدراته دارای 2 آب تبلور است و معمولا به این صورت تولید و خرید و فروش میگردد. استات مس بدون آب تبلور دارای کریستال های سبز تیره یکدست می باشد. در حالیکه استات مس هیدراته، آبی روشن متمایل به سبز است. 

موارد مصرف استات مس:

 • از استات مس معمولا به منظور قارچ کش و یا به عنوان پیگمنت سبز استفاده شده است؛ همچنین از استات مس به عنوان معرف یا کاتالیزور برای سنتز کردن ترکیبات آلی و معدنی (غیر آلی) استفاده می شود. استات مس نیز مانند همه ترکیبات دیگر مس در مقابل شعله نور آبی رنگی ساطع می کند.
 • استات مس  2 آبه در صنعت از حرارت دادن به هیدرواکسید مس و یا کربنات مس به همراه اسید استیک تولید می شود. در روش الکترولیز از الکترودهای مسی و محلول غلیظ استات کلسیم استفاده می شود.
 • استات مس مصارف بسیار بیشتری نسبت به کاتالیزور یا عامل اکسید کننده در مواد معدنی دارد. به عنوان مثال استات مس برای جفت کردن دو قطبها (ترمینال های) آلکین جهت تولید زنجیره آلکینی استفاده می شود.

خرید استات مس:

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواند استات مس با خلوص 98.5 درصد بصورت کریستال پودری و محلول را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب به کلیه خریداران با هر میزان درخواست در سراسر کشور تحویل نماید.

مشخصات فنی :
نام لاتین

Cupric acetate

نام های دیگر

استات مس، مس استات، کوپریک استات، مس 2 استات، استات مس هیدراته

فرمول شیمیائی

Cu(CH3COO)2 * 2 H2O

گرید محصول

صنعتی / آزمایشگاهی

خلوص

> 98.5 %

وزن مولکولی

217.67 g/mol

نقطه ذوب

----

نقطه جوش

240 °C

PH

---

چگالی

1.88 g/cm³

شرائط نگهداری

Store at below 30 C

علائم هشدار دهنده

Cas-No

142-71-2

برند های موجود در سایت