بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

چسب باغبانی وانا

Gardening glue VANA

کدکالا : AGE-GAR-9 | برند : Ghoncheh | دسته بندی : باغبانی | راهنمای گرید

        گرید:  
بسته بندی: 

25,000 تومان

چسب باغبانی، محافظ سلول ها و بافت های انواع درختان مثمر و غیر مثمر می باشد. بعد از هرس درختان و موقع قلمه زدن و هنگام پیوند زدن در باغبانی مورد مصرف بسیار دارد.

 

موارد مصرف و کاربرد چسب باغبانی:

هرس: مورد استفاده قبل و بعد از یخبندان جهت هرس درختان میوه به منظور بالا بردن عملکرد محصول و هرس شکل دهی بعد از چیدن میوه ها و همچنین هرس جهت جوان کردن درختان مسن، چسب وانا کاربرد علمی و عملی دارد و خود حاوی مواد محافظ و نگهدارنده طبیعی می باشد.

پیوند : بعد از اجرای پیوند و بستن نوار روی قسمت پیوند شده ، چسب وانا روی آن کشیده می شود ، بنحوی که تمام قسمت پیوند ک را پوشش می دهد .

قلمه زدن : بعد از تهیه قلمه و آماده کردن آن ، بمنظور جلوگیری از ورود میکروب ، ویروس و حمله آفات در قسمت بالای قلمه که از خاک بیرون است ، از چسب وانا استفاده می شود . توجه شود که قلمه های تهیه شده بصورت مورب تهیه شده تا از تجمع آب هنگام آبیاری یا بارندگی جلوگیری شود .

بریدگی زخم تنه درختان و درختچه ها : به محض دیدن بریدگی پوست و یا عوارض دیگری در تنه یا شاخه درختان ، چسب باغبانی وانا را در محل بریدگی بمالید . چسب باغبانی وانا حاوی مواد نگهدارنده است و بدون لطمه به بافتها و سلولهای حساس درخت از آن محافظت می کند .

پوسیدگی تنه و ریشه : در صورت بروز پوسیدگی در تنه یا ریشه (بیماری گوموز gummosis ) محل پوسیدگی را کاملاً تمیز و پاک نموده با اختلاط چسب وانا و قارچ کش ، محل پوسیدگی را پوشش دهید .

چسب وانا از مواد کاملاً غیر مضر برای بافتهای درختان تهیه شده است . ماده رقیق کننده آن آب و الکل می باشد و مقدار کمی از آن می تواند غلظت چسب را تغییر دهد .

 

میزان و روش مصرف چسب باغبانی:

چسب سرد باغبانی را با تکه چوب یا قلم مو کالاً بهم زده تا بصورت خمیر یکنواخت در آید و در صورت نیاز جهت رقیق کردن کمی الکل و آب به آن اضافه کنید ، سپس در محل مورد نیاز کاملاً کشیده و پوشش دهید .

توجه : چسب هرس در سرما کاملاً مقاوم بوده و در بعضی نقاط کشور بعنوان محافظ سرما کاربرد دارد .

 

مزایای چسب باغبانی وانا:

 • چسب باغبانی محافظ سلول ها وبافت های درختان ودرختچه ها                                         
 • چسب باغبانی استفاده بالغ بر ۲۵ سال درصنعت باغداری کشور
 • چسب باغبانی دارای تاییدیه از مراکز تحقیقات کشاورزی وباغبانی کشور
 • چسب باغبانی جهت استفاده بعد از هرس وقلمه زدن و پیوند
 • چسب باغبانی کاملا طبیعی و عاری از موادشیمیایی مضر برای محیط زیست
 • چسب باغبانی دارای لایه محافظ جهت جلوگیری از سرمازدگی
 • چسب باغبانی حاوی انواع قارچکش های طبیعی ومواد محافظ
 • چسب باغبانی جهت مبارزه با پوسیدگی تنه وریشه درختان
 • چسب باغبانی قابلیت اختلات با انواع قارچ کش ها وحشره کش ها      


خرید چسب باغبانی وانا:

فروشگاه مرکز شیمی ایران عرضه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، صنعتی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و صنایع مربوطه مفتخر است که می تواند چسب باغبانی وانا را با کیفیتی تضمین شده و قیمتی مناسب از تامین کنندگان معتبر به کلیه خریداران در سراسر کشور تحویل نماید.

 

مشخصات فنی :
ابزار

چسب باغبانی

مدل

---

ابعاد

12*12 سانتی متر

نوع دسته

---

نوع تیغه

---

قفل

---

سایر مشخصات

مقاوم در برابر تغییرات گرما و سرما

نفوذ ناپذیر

کپک نمی زند

کاربرد آسان

 

برند های موجود در سایت