بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

درباره ما

مجموعه مركز شيمي ايران (CCIRAN.COM) با همت جمعي از فعالان صنعت شيمي، پلیمر، نفت و متخصصان IT كشور آغاز بكار كرده است. هدف از ايجاد این مجموعه ، ايجاد بستر ارتباطي بين توليد كنندگان، وارد كنندگان ، مصرف كنندگان و محققين دانشگاهي در صنعت شيمي، پلیمر و نفت كشور بوده و عضويت در سايت رايگان مي باشد.

با توجه به مشکلات موجود در فروش محصولات شرکتهای فعال در صنعت , مدیریت مرکز شیمی ایران تصمیم به راه اندازی بخش فروشگاهی با هدف کمک به فروش و توسعه فروش محصولات تولیدی و یا وارداتی مورد نیاز صنعت نموده است. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار , بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا ارسال پیغام در بخش ارتباط با ما سایت , نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

با تشکر - مدیریت مرکز شیمی ایران

بخش های مهم سایت :

 • فروشگاه امکان خرید و فروش کلیه محصولات مجاز مرتبط با صنعت شیمی
 • پروژه مشاوره در انجام پروژه های صنعتی , علمی و ارتباط علمی-پژوهشی بین صنعت و دانشگاه
 • مناقصه/مزایده مشاهده آخرین مناقصه و مزایده های مرتبط
 • اعلامیه فروش امکان ثبت رایگان اعلامیه های فروش
 • بخش اخبار مشاهده آخرین اخبار مرتبط با صنعت شیمی در ایران و جهان


برند های موجود در سایت
برخی مشتریان مرکز شیمی ایران

ارسال رایگان سفارشات

سفارشات تحویل در تهران رایگان ارسال می گردد.

گارانتی بازگشت کالا

چنانچه مواد آزمایشگاهی با رعایت کلیه شرایط نگهداری دمایی مطابق با دستورالعمل کمپانی سازنده، کارکرد مطلوب را نداشته باشد، خریداران محترم می توانند مرجوع نمودن مواد آزمایشگاهی را با ارسال نامه ممهور شده آزمایشگاه دانشگاه یا شرکت، درخواست نمایند.

تضمین کیفیت کالا

مرکز شیمی ایران مفتخر است اعلام نماید محصولات ارائه شده در سایت را از منابع اصلی تهیه و با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می نماید.