بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

  آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
  تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
  تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
  Info@cciran.com
  شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

درباره ما

مجموعه مركز شيمي ايران (CCIRAN.COM) با همت جمعي از فعالان صنعت شيمي، پلیمر، نفت و متخصصان IT كشور آغاز بكار كرده است. هدف از ايجاد این مجموعه ، ايجاد بستر ارتباطي بين توليد كنندگان، وارد كنندگان ، مصرف كنندگان و محققين دانشگاهي در صنعت شيمي، پلیمر و نفت كشور بوده و عضويت در سايت رايگان مي باشد.

با توجه به مشکلات موجود در فروش محصولات شرکتهای فعال در صنعت , مدیریت مرکز شیمی ایران تصمیم به راه اندازی بخش فروشگاهی با هدف کمک به فروش و توسعه فروش محصولات تولیدی و یا وارداتی مورد نیاز صنعت نموده است. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار , بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا ارسال پیغام در بخش ارتباط با ما سایت , نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

با تشکر - مدیریت مرکز شیمی ایران

بخش های مهم سایت :

 • فروشگاه امکان خرید و فروش کلیه محصولات مجاز مرتبط با صنعت شیمی
 • پروژه مشاوره در انجام پروژه های صنعتی , علمی و ارتباط علمی-پژوهشی بین صنعت و دانشگاه
 • مناقصه/مزایده مشاهده آخرین مناقصه و مزایده های مرتبط
 • اعلامیه فروش امکان ثبت رایگان اعلامیه های فروش
 • بخش اخبار مشاهده آخرین اخبار مرتبط با صنعت شیمی در ایران و جهان


برند های موجود در سایت
برخی مشتریان مرکز شیمی ایران