بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

    آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
    تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
    تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
    Info@cciran.com
    شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

سایه بی ثباتی بر سر بازار جهانی متیل متاکریلات

منبع خبر : Nipna | تاریخ انتشار : 98/07/17

متن خبر : عرضه بی رویه و عدم اطمینان در بخش تقاضا از چالش های بزرگ بازار این محصول محسوب می شوند، در نتیجه این وضعیت قیمت ها در تمامی مناطق جهان کاهش یافته است. به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، سال جاری سالی پر از چالش برای بازار جهانی متیل متاکریلات (MMA) بوده است. کاهش قیمت ها، کاهش نرخ عملیاتی واحدها و افت پیوسته تقاضا از جمله این مشکلات بوده اند. عرضه بی رویه و عدم اطمینان در بخش تقاضا چالش های بزرگ بازار این محصول در سال جاری میلادی محسوب می شوند. در نتیجه این وضعیت قیمت ها در تمامی مناطق جهان کاهش یافته اند و فروشندگان به دنبال مقصدی برای عرضه تولیدات خود هستند. انتظار می رود مسائل یاشده موضوعات غالب گفتگوهای امسال کنفرانس سالانه انجمن پتروشیمی اروپا (EPCA) باشد. با گذار از رکورد تاریخی قیمت های بالا در سال 2017 میلادی به دنبال کمبود عرضه شدید و حرکت به سوی مازاد عرضه ای که در طول 2019 شاهد آن بودیم، چند سال اخیر دورانی پر تلاطم برای بازار جهانی متیل متاکریلات بوده است. در حال حاضر تولیدکنندگان از حاشیه سود پایین فعالیت های خود گلایه دارند و بازیگران این عرصه در هر دو سوی بازار نگرانند که افت قیمت ها تا کجا ادامه خواهد یافت. پرسش پیش روی آن ها این است که تولیدکنندگان تا کجا می توانند با وضعیت نامطلوب حاشیه سود فعلی ادامه دهند و در کدام نقطه تصمیم به توقف سرمایه گذاری ها در تاسیسات خود می گیرند؟ با متاثر شدن صنعت خودروسازی از کندی آهنگ رشد اقتصاد جهانی، تقاضا برای متیل متاکریلات از سال 2018 میلادی رو به کاهش گذاشت. وضعیتی که تا کنون ادامه دارد.

برند های موجود در سایت
برخی مشتریان مرکز شیمی ایران

ارسال رایگان سفارشات

سفارشات تحویل در تهران رایگان ارسال می گردد.

گارانتی بازگشت کالا

چنانچه مواد آزمایشگاهی با رعایت کلیه شرایط نگهداری دمایی مطابق با دستورالعمل کمپانی سازنده، کارکرد مطلوب را نداشته باشد، خریداران محترم می توانند مرجوع نمودن مواد آزمایشگاهی را با ارسال نامه ممهور شده آزمایشگاه دانشگاه یا شرکت، درخواست نمایند.

تضمین کیفیت کالا

مرکز شیمی ایران مفتخر است اعلام نماید محصولات ارائه شده در سایت را از منابع اصلی تهیه و با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می نماید.