بخش فروشگاهی مرکز شیمی ایران با هدف کمک به فروش و توسعه فروش شرکتهای تولیدی , وارداتی , دانش بنیان و ... راه اندازی گردید. لذا از کلیه صاحبان کسب و کار و بخصوص شرکتهای دانش بنیان که علاقه مند به همکاری در این بخش می باشند دعوت می گردد تا از طریق تماس , ایمیل و یا پیغام نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

    آدرس سایت مرکز شیمی ایران :
    تهران, خیابان شهید بهشتی,خیابان کاووسی فر, کوچه نکیسا, پلاک 30, واحد 5
    تلفن های تماس: 88543464,86030641 (021)
    Info@cciran.com
    شماره تلگرام پشتیبانی فروش : 09108480714

Braskem حلال تجدید پذیر جدیدی معرفی کرد

منبع خبر : ایران پلیمر | تاریخ انتشار : 13/06/98

متن خبر : Braskem اولین حلال خود که از منابع تجدید پذیر ساخته شده است را معرفی کرد. این محصول در کاربرد هایی مثل جوهر ها ، تینر ها و چسب ها استفاده می شود. HE-70S از نیشکر ساخته شده است. توسعه این محصول نتیجه تحقیقات گسترده Braskem بر روی راه حل های تجدید پذیر و سرمایه گذاری R$ 1 million این شرکت بوده است. این حلال اکسیژنه زیستی جدید دارای سمیت کمتر و قدرت حلالیت بیشتر نسبت به حلال های هیدروکربنی متداول می باشد. این محصول با فرآیند تولید مشتریان هماهنگ شده است و بعضی از مشتریان نیز در مرحله تست می باشند. مصرف سالانه حلال ها در برزیل حدود 700000 تن می باشد. Braskem به دنبال ارائه حلال های جایگزین و زیست سازگار می باشد. محصولات زیستی به کاهش تولید گاز های گلخانه ای کمک می کنند. به گفته Claudia Madrid مدیر فروش بخش حلال های شرکت Braskem ، این شرکت با مشتریان خود همکاری خوبی دارد و تلاش می کند تا نیازمندی های آنها را بر طرف سازد. HE-70S اولین محصول توسعه یافته بوسیله Solvents Laboratory می باشد که توسط Braskem در Sao Paulo برزیل تولید می شود.

برند های موجود در سایت
برخی مشتریان مرکز شیمی ایران

ارسال رایگان سفارشات

سفارشات تحویل در تهران رایگان ارسال می گردد.

گارانتی بازگشت کالا

چنانچه مواد آزمایشگاهی با رعایت کلیه شرایط نگهداری دمایی مطابق با دستورالعمل کمپانی سازنده، کارکرد مطلوب را نداشته باشد، خریداران محترم می توانند مرجوع نمودن مواد آزمایشگاهی را با ارسال نامه ممهور شده آزمایشگاه دانشگاه یا شرکت، درخواست نمایند.

تضمین کیفیت کالا

مرکز شیمی ایران مفتخر است اعلام نماید محصولات ارائه شده در سایت را از منابع اصلی تهیه و با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می نماید.